Italy F32 (Santa Margherita Di Pula) live, $25K
Italy F32 (Santa | set | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
21.10.18 finali |
Raul Brancaccio | 2 | 6 | 6 | |||||
Stefano Baldoni | 0 | 2 | 3 | ||||||
20.10.18 semifinali |
Stefano Baldoni | 2 | 6 | 4 | 6 | ||||
Alvaro Lopez San Martin | 1 | 4 | 6 | 1 | |||||
20.10.18 semifinali |
Raul Brancaccio | 2 | 7 | 6 | |||||
Andrea Basso | 0 | 5 | 3 | ||||||
20.10.18 quarti di finale |
Andrea Basso | 2 | 6 | 6 | |||||
Enrico Dalla Valle | 0 | 1 | 1 | ||||||
20.10.18 quarti di finale |
Stefano Baldoni | 2 | 6 | 3 | 7 | ||||
Germain Gigounon | 1 | 4 | 6 | 5 | |||||
20.10.18 quarti di finale |
Alvaro Lopez San Martin | 2 | 6 | 7 | |||||
Thiago Agustin Tirante | 0 | 3 | 5 | ||||||
20.10.18 quarti di finale |
Raul Brancaccio | 2 | 6 | 6 | |||||
Omar Salman | 0 | 4 | 1 | ||||||
18.10.18 2. turno |
Omar Salman | 2 | 6 | 6 | |||||
Bruno Sant'Anna | 0 | 2 | 4 | ||||||
18.10.18 2. turno |
Alvaro Lopez San Martin | 2 | 6 | 6 | |||||
Andrey Chepelev | 0 | 1 | 1 | ||||||
19.10.18 2. turno |
Germain Gigounon | 2 | 6 | 6 | |||||
Mircea-Alexandru Jecan | 0 | 4 | 1 | ||||||
19.10.18 2. turno |
Andrea Basso | 2 | 5 | 6 | 6 | ||||
Ronald Slobodchikov | 1 | 7 | 4 | 2 | |||||
19.10.18 2. turno |
Stefano Baldoni | 2 | 6 | 6 | 6 | ||||
Mattia Frinzi | 1 | 2 | 75 | 4 | |||||
19.10.18 2. turno |
Enrico Dalla Valle | 2 | 6 | 6 | |||||
Davide Galoppini | 0 | 1 | 0 | ||||||
19.10.18 2. turno |
Raul Brancaccio | 2 | 6 | 7 | |||||
Nerman Fatic | 0 | 4 | 63 | ||||||
19.10.18 2. turno |
Thiago Agustin Tirante | 2 | 7 | 6 | |||||
Gibril Diarra | 0 | 62 | 2 | ||||||
15.10.18 1. turno |
Mircea-Alexandru Jecan | 2 | 6 | 6 | |||||
Peter Nagy | 0 | 0 | 4 | ||||||
15.10.18 1. turno |
Ronald Slobodchikov | 2 | 1 | 6 | 6 | ||||
Riccardo Balzerani | 1 | 6 | 4 | 4 | |||||
15.10.18 1. turno |
Davide Galoppini | 2 | 6 | 6 | |||||
Alexander Zhurbin | 0 | 3 | 3 | ||||||
15.10.18 1. turno |
Omar Salman | 2 | 6 | 6 | |||||
Vladimir Filip | 0 | 4 | 3 | ||||||
15.10.18 1. turno |
Alvaro Lopez San Martin | 2 | 6 | 6 | |||||
Johan Nikles | 0 | 4 | 4 | ||||||
15.10.18 1. turno |
Thiago Agustin Tirante | 2 | 6 | 6 | |||||
Alexandre Muller | 0 | 3 | 3 | ||||||
16.10.18 1. turno |
Germain Gigounon | 2 | 6 | 6 | |||||
Adrian Obert | 0 | 3 | 4 | ||||||
16.10.18 1. turno |
Gibril Diarra | 2 | 6 | 6 | |||||
Andrei Stefan Apostol | 0 | 4 | 1 | ||||||
16.10.18 1. turno |
Andrea Basso | 2 | 3 | 6 | 7 | ||||
Nicolae Frunza | 1 | 6 | 2 | 63 | |||||
16.10.18 1. turno |
Bruno Sant'Anna | 2 | 6 | 6 | |||||
Mateo Nicolas Martinez | 0 | 4 | 3 | ||||||
16.10.18 1. turno |
Nerman Fatic | 2 | 6 | 6 | |||||
Jacopo Berrettini | 0 | 0 | 2 | ||||||
16.10.18 1. turno |
Stefano Baldoni | 2 | 7 | 5 | 6 | ||||
Edoardo Eremin | 1 | 5 | 7 | 0 | |||||
16.10.18 1. turno |
Enrico Dalla Valle | 2 | 6 | 6 | |||||
Mike Loccisano | 0 | 1 | 3 | ||||||
16.10.18 1. turno |
Raul Brancaccio | 2 | 6 | 6 | |||||
Marc Giner | 0 | 3 | 1 | ||||||
16.10.18 1. turno |
Andrey Chepelev | 2 | 1 | 6 | 7 | ||||
Samuel Bensoussan | 1 | 6 | 3 | 5 | |||||
16.10.18 1. turno |
Mattia Frinzi | 2 | 3 | 7 | 7 | ||||
Pol Toledo Bague | 1 | 6 | 66 | 5 | |||||
14.10.18 qualificazioni |
Mircea-Alexandru Jecan | 1 | 5 | ||||||
Neven Krivokuca scratch | 0 | 2 | |||||||
14.10.18 qualificazioni |
Andrei Stefan Apostol | 2 | 6 | 6 | |||||
Giovanni Rizzuti | 0 | 3 | 4 | ||||||
14.10.18 qualificazioni |
Peter Nagy | 2 | 6 | 6 | 6 | ||||
Gibril Diarra | 1 | 73 | 1 | 4 | |||||
14.10.18 qualificazioni |
Adrian Obert | 2 | 6 | 6 | |||||
Duje Kekez | 0 | 3 | 1 | ||||||
14.10.18 qualificazioni |
Stefano Baldoni | 2 | 6 | 6 | |||||
Jakob Sude | 0 | 4 | 1 | ||||||
14.10.18 qualificazioni |
Nicolae Frunza | 2 | 6 | 6 | |||||
Vlad Andrei Dancu | 0 | 0 | 4 | ||||||
14.10.18 qualificazioni |
Vladimir Filip | 2 | 6 | 7 | |||||
Federico Bertuccioli | 0 | 4 | 5 | ||||||
14.10.18 qualificazioni |
Thiago Agustin Tirante | 2 | 0 | 6 | 6 | ||||
Gabor Borsos | 1 | 6 | 3 | 4 | |||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Gibril Diarra | 2 | 6 | 6 | |||||
Luca George Tatomir | 0 | 1 | 4 | ||||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Jakob Sude | 2 | 6 | 6 | |||||
Luka Stojanovic (SRB) | 0 | 3 | 4 | ||||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Mircea-Alexandru Jecan | 2 | 6 | 6 | |||||
Dennis Dragomirov | 0 | 1 | 2 | ||||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Duje Kekez | 2 | 6 | 6 | |||||
Leonardo Mazzucchelli | 0 | 3 | 4 | ||||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Gabor Borsos | 2 | 6 | 6 | |||||
Josip Jerolimov | 0 | 1 | 1 | ||||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Andrei Stefan Apostol | 2 | 6 | 6 | |||||
Changli Zhang | 0 | 1 | 4 | ||||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Neven Krivokuca | 2 | 6 | 6 | |||||
Sid Donarski | 0 | 2 | 0 | ||||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Peter Nagy | 1 | 6 | 3 | |||||
Guan Kai Wang scratch | 0 | 1 | 0 | ||||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Adrian Obert | 2 | 6 | 6 | |||||
Kirill Mishkin | 0 | 0 | 2 | ||||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Giovanni Rizzuti | 1 | 1 | ||||||
Bogdan Ionut Apostol scratch | 0 | 2 | |||||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Stefano Baldoni | 2 | 6 | 6 | |||||
Gianluca Acquaroli | 0 | 2 | 1 | ||||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Nicolae Frunza | 2 | 6 | 6 | |||||
Niclas Loccisano | 0 | 2 | 1 | ||||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Vladimir Filip | 2 | 6 | 4 | 6 | ||||
Franjo Raspudic | 1 | 3 | 6 | 2 | |||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Vlad Andrei Dancu | 2 | 7 | 4 | 6 | ||||
Vitali Chvets | 1 | 5 | 6 | 4 | |||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Federico Bertuccioli | 2 | 7 | 6 | |||||
Wilson Leite | 0 | 5 | 2 | ||||||
13.10.18 1. turno qualificazioni |
Thiago Agustin Tirante | 2 | 6 | 7 | |||||
Nicolas Parizzia | 0 | 4 | 67 | ||||||
Italy F32 (Santa | set | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
15.10.18 finali |
Wilson Leite/Jakob Sude | 2 | 6 | 6 | |||||
Johan Nikles/Omar Salman | 0 | 4 | 1 | ||||||
15.10.18 semifinali |
Johan Nikles/Omar Salman | 2 | 2 | 6 | 10 | ||||
Gabor Borsos/Peter Nagy | 1 | 6 | 0 | 6 | |||||
15.10.18 semifinali |
Wilson Leite/Jakob Sude | 2 | 1 | 7 | 10 | ||||
Riccardo Balzerani/Corrado Summaria | 1 | 6 | 5 | 8 | |||||
15.10.18 quarti di finale |
Gabor Borsos/Peter Nagy | 2 | 7 | 6 | |||||
Enrico Dalla Valle/Davide Galoppini | 0 | 5 | 1 | ||||||
15.10.18 quarti di finale |
Riccardo Balzerani/Corrado Summaria | 2 | 6 | 6 | |||||
Raul Brancaccio/Germain Gigounon | 0 | 4 | 2 | ||||||
15.10.18 quarti di finale |
Johan Nikles/Omar Salman | 2 | 6 | 3 | 11 | ||||
Marc Fornell-Mestres/Marc Giner | 1 | 0 | 6 | 9 | |||||
15.10.18 quarti di finale |
Wilson Leite/Jakob Sude | 2 | 7 | 3 | 10 | ||||
Mircea-Alexandru Jecan/Luca George Tatomir | 1 | 5 | 6 | 7 | |||||
15.10.18 1. turno |
Gabor Borsos/Peter Nagy | 2 | 6 | 6 | |||||
Mattia Frinzi/Thiago Agustin Tirante | 0 | 4 | 2 | ||||||
15.10.18 1. turno |
Riccardo Balzerani/Corrado Summaria | 2 | 6 | 3 | 12 | ||||
Mateo Nicolas Martinez/Bruno Sant'Anna | 1 | 4 | 6 | 10 | |||||
15.10.18 1. turno |
Marc Fornell-Mestres/Marc Giner | 1 | 2 | ||||||
Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza scratch | 0 | 3 | |||||||
15.10.18 1. turno |
Johan Nikles/Omar Salman | 2 | 6 | 6 | |||||
Stefano Baldoni/Federico Bertuccioli | 0 | 3 | 1 | ||||||
15.10.18 1. turno |
Mircea-Alexandru Jecan/Luca George Tatomir | 2 | 6 | 7 | |||||
Andrey Chepelev/Ronald Slobodchikov | 0 | 3 | 64 | ||||||
15.10.18 1. turno |
Raul Brancaccio/Germain Gigounon | 2 | 4 | 6 | 10 | ||||
Nerman Fatic/Milan Radojkovic | 1 | 6 | 0 | 5 | |||||
15.10.18 1. turno |
Wilson Leite/Jakob Sude | 2 | 7 | 4 | 12 | ||||
Bogdan Ionut Apostol/Patrick Grigoriu | 1 | 64 | 6 | 10 | |||||
15.10.18 1. turno |
Enrico Dalla Valle/Davide Galoppini | 1 | 4 | 2 | |||||
Dennis Dragomirov/Florian Fallert scratch | 0 | 6 | 0 |